Avkrt-1012 kodlu Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Avukat Kartvizit kategorimizde bulunan ve Avukat Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Avukat Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki Avukat Kartvizit kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için Avkrt-1012 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. Avkrt-1012 kodlu kartvizit modelidir. Avukat Kartvizit için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
Avkrt-1012 kodlu Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Avkrt-1012 kodlu Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
Avkrt-1012 kodlu Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
Avkrt-1012 kodlu Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
Avkrt-1012 kodlu Siyah Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.