krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüz Kırtasiye Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Kırtasiye Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kırtasiye Kartvizitleri ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki Kırtasiye Kartvizitleri kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için krtkrt-1004 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. krtkrt-1004 kodlu kartvizit modelidir. Kırtasiye Kartvizitleri için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.