Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki Özel Kartvizitler kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için Ozlkrt-1003 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. Ozlkrt-1003 kodlu kartvizit modelidir. Özel Kartvizitler için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.