Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki Doktor Kartvizit kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için Dktrkrt-1010 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. Dktrkrt-1010 kodlu kartvizit modelidir. Doktor Kartvizit için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.