Kartvizit, firmanızın kurumsal kimliğini yani itibarını temsil eden çok önemli bir üründür. Tasarımından üretime, malzeme kalitesine kadar büyük özen ve özveri istemektedir. Gösterilen bu özveri firmanızın itibarı için büyük önem arz eder.
Kartvizit basımlarında tasarım, malzeme kalitesi ve üretim zincirini sağlamak adına ilk temel tasarım ile atılmaktadır. Tasarım kartvizitlerdeki kaliteyi ve kurumsallığı temsil etmektedir.

Kartvizitler tasarlanırken ilk olarak logonuza en uygun şablonlar orataya çıkartılır. Renk, çizgiler, desenler, yazı fontlarının en muhteşem uyumu yakalanarak kartvizitlerinizi daha kaliteli hale getirmek adına farklı tasarımlar oluşturulur. Kartvizitlerinizde kullanılan renklerde abartıya kaçılmamalıdır. Kartvizit tasarımlarında bir diğer önemli husus ise font kullanımıdır. Kartvizitlerinizdeki fontlar bakıldığında gözü yormamalı, yazıların büyüklüğü ne tasarımı bozacak kadar büyük nede okunmayacak kadar küçük olmalıdır. Fontlar her ne kadar önemsiz görünse de kartvizit tasarımında önemli bir rol oynarlar. Fontlar için kartvizitlerin gizli kahramanı ifadesini kullanmak çokta yanlış olmaz. Bunun yanı sıra kartvizit tasarımı yapan grafik tasarımcısının matbaa bilgisi olması çok önemlidir. Renklerin tonlarını, kartvizitlerin kesim paylarını tasarım esnasında ayarlamak ve uygun tasarım yapmak gerekmektedir.

Kartvizit tasarımı kısa bir ifade ile müşteride ilk intibayı uyandırmak adına önem taşır. Müşterilerinize takdim ettiğiniz kartvizitler kağıt kalitesinden çok tasarımı ile etkileşime geçer. Müşterilerinizin kartvizitlerinize ilgi duyması yaptığınız işe de ilgi duymasını sağlar. Bu nedenle kartvizitler özeldir ve kartvizitlerin özenle tasarlanması ve üretilmesi gerekmektedir.

KARTVİZİT

Grafik tasarımcı ile hayat bulur..


Kartvizit tasarımları uzman bir grafiker tarafından tasarlandığı takdirde hem kaliteli, hem ilgi çekici bir hal alacaktır. Kartvizit tasarımlarını hem üretim hemde tasarım bantı olan matbaa firmalarında yaptırtmanız yaratınıza olacaktır. Kartvizitmarketim.Com uzman grafik tasarım ekibi, son model baskı ve mücellit makinaları ve işinin ehli baskı teknisyenleri ile kartvizitlerinize şık bir tasarım ve özel bir ruh katmaktadır.