Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Bölgesel Kartvizit Baskı Store RSS

Kartvizit, firmanızın kurumsal kimliğini yani itibarını temsil eden çok önemli bir üründür. Tasarımından üretime, malzeme kalitesine kadar büyük özen ve özveri istemektedir. Gösterilen bu özveri firmanızın itibarı için büyük önem arz eder.
Kartvizit basımlarında tasarım, malzeme kalitesi ve üretim zincirini sağlamak adına ilk temel tasarım ile atılmaktadır. Tasarım kartvizitlerdeki kaliteyi ve kurumsallığı temsil etmektedir.

Kartvizitler tasarlanırken ilk olarak logonuza en uygun şablonlar orataya çıkartılır. Renk, çizgiler, desenler, yazı fontlarının en muhteşem uyumu yakalanarak kartvizitlerinizi daha kaliteli hale getirmek adına farklı tasarımlar oluşturulur. Kartvizitlerinizde kullanılan renklerde abartıya kaçılmamalıdır. Kartvizit tasarımlarında bir diğer önemli husus ise font kullanımıdır. Kartvizitlerinizdeki fontlar bakıldığında gözü yormamalı, yazıların büyüklüğü ne tasarımı bozacak kadar büyük nede okunmayacak kadar küçük olmalıdır. Fontlar her ne kadar önemsiz görünse de kartvizit tasarımında önemli bir rol oynarlar. Fontlar için kartvizitlerin gizli kahramanı ifadesini kullanmak çokta yanlış olmaz. Bunun yanı sıra kartvizit tasarımı yapan grafik tasarımcısının matbaa bilgisi olması çok önemlidir. Renklerin tonlarını, kartvizitlerin kesim paylarını tasarım esnasında ayarlamak ve uygun tasarım yapmak gerekmektedir.

Kartvizit tasarımı kısa bir ifade ile müşteride ilk intibayı uyandırmak adına önem taşır. Müşterilerinize takdim ettiğiniz kartvizitler kağıt kalitesinden çok tasarımı ile etkileşime geçer. Müşterilerinizin kartvizitlerinize ilgi duyması yaptığınız işe de ilgi duymasını sağlar. Bu nedenle kartvizitler özeldir ve kartvizitlerin özenle tasarlanması ve üretilmesi gerekmektedir.


KARTVİZİT

Grafik tasarımcı ile hayat bulur..


Kartvizit tasarımları uzman bir grafiker tarafından tasarlandığı takdirde hem kaliteli, hem ilgi çekici bir hal alacaktır. Kartvizit tasarımlarını hem üretim hemde tasarım bantı olan matbaa firmalarında yaptırtmanız yaratınıza olacaktır. Kartvizitmarketim.Com uzman grafik tasarım ekibi, son model baskı ve mücellit makinaları ve işinin ehli baskı teknisyenleri ile kartvizitlerinize şık bir tasarım ve özel bir ruh katmaktadır.

21 Nis ADANA KARTVİZİT
kartadmin 0 943
Tarihte öncesi uygarlıklar için önemli ticaret yolları üzerinde bulunan  tarımıyla büyük önem taşıyan Toroslar olarak tabir edilen ülkemizin altıncı büyük şehri olma özelliğine sahip Adana’da eksik görülen matbaa ile özdeşleşen hiçbir eseri bulunmamaktadır. Adana’nın kültür ve medeniyetlerini gelecek nesillerine aktarabileceği  değerlendirilmese ve..
21 Nis ADIYAMAN KARTVİZİT
kartadmin 0 639
Tarihinde bir çok olaya sahne olmuş geçmişinde farklı medeniyetleri görmüş adeta tarih kokan kentlerin başında gelen Güney Doğu Anadolu’nun incilerinden bir tanesi olan Adıyaman günümüzde gelişmeye yüz tutmuş fakat bir çok sektörde kendinden bahsettirmeyi planlayan Anadolu’nun şirin kentlerinden bir tanesidir.Bu sektörlerin başında Adıyaman’da kart..
21 Nis AFYON KARTVİZİT
vagonsoft 0 708
Ege Bölgesi’nin en uç kısmında yer  alan kaymağıyla ülkemizde ve dünya üzerinde çok geniş bir kitleyi kendine hayran bırakmayı başaran  özellikle de bu ülke adına tarihin başlandığı yer diyebileceğimiz Afyon veya kısa süre önce değiştirilen ismiyle Afyonkarahisar mermer sektöründe olduğu gibi kendine kartvizit dünyasında dahi önemli yere sahip olac..
21 Nis AĞRI KARTVİZİT
kartadmin 0 707
Karaköse adıyla tarihin derin geçmişinde kendine önemli bir yer edinmiş olan Doğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli dağı diyebileceğimiz Ağrı Dağı’nın da bulunduğu Ağrı ili önemli bir yere sahiptir. Ağrı halkının turistik faaliyetlerinin yanı sıra en önemli faaliyetlerinin yanında olan tarım ve hayvancılıktır. Bunların yanı sıra Ağrı ve Ağrı’nın kendin..
21 Nis AMASYA KARTVİZİT
kartadmin 0 636
Karadeniz Bölgesi gibi şirin ve ağaçlarla iç içe bir konsepti olan bölgenin tam ortasında bulunan az bir nüfusa sahip olan Amasya günden güne artan nüfusuyla kendi reklamını kendisi yapar bir hale gelmiştir. Amasya’da kartvizit dünyasının en önemli yerlerinden biri olan adımızı Amasya başta olmak üzere ülkemizin her yerinde duyurmanın sevincini yaş..
21 Nis ANKARA KARTVİZİT
kartadmin 0 789
Türkiyemizin başkenti olan İç Anadolu’da yer alan ve ülkemizin ikinci büyük kenti olan Ankara İç Anadolu kültürüyle harmanlanmış olup sıcak kanlı insanlarıyla adından bahsettirmektedir. Yepyeni kültürlerle tanışan Ankara’da gün geçtikçe nüfus artmakta ve bu durumda bir çok şekilde bir çok sektörü doğrudan veya dolaylı olarak etkilemektedir. Bunlard..
21 Nis ANTALYA KARTVİZİT
kartadmin 0 1188
Akdeniz’in antik kenti ülkemizde turizm başkenti , tarımsal özellikleri ile önemli nitelikleri olan antik çağlarda deniz ve kara ticaret yolları üzerinden geçen Antalya iklimi ve önemli sıçramalarıyla dikkat çekmektedir. Antalya esnafından Antalya şirket kuruluşlarına, Antalya halkında Antalya’da ki  eğitim kurumlarına varana dek her gruba uygun he..
21 Nis ARTVİN KARTVİZİT
kartadmin 0 675
Karadeniz Bölgemizin en ucunda yer alan az nüfusu ve çayırların en görkemli görüntülerini çok daha güzel bir biçimde izleyebileceğiniz güzide illerimizden bir tanesi olan Artvin sizlere çok daha gelişmiş bir biçimde merhaba demek istiyor. Batum-Kars karayolunda bulunan Artvin ili bir çok olaya ve muhteşem doğaya ev sahipliği yapmaktadır. Artvin ili..
21 Nis AYDIN KARTVİZİT
kartadmin 0 844
Ege Bölgesi’nin yöresel lezzetleri ile geleneksel kültürün baş gösterdiği tarım ve turizm konusunda da dünyada marka olabilecek potansiyele sahip olan Aydın ili toplumsal bir tabirle de efeler diyarı adını verdiğimiz Aydın sizlere matbaanın adresini tarif etmektedir .Aydın’da kartvizit dünyasının en önemliler listesinde başı çeken işletmemiz sizler..
21 Nis BALIKESİR KARTVİZİT
kartadmin 0 679
Büyük bir coğrafi ve farklı iklimsel özelliklere sahip ülkemizde ülkemizin on yedinci büyük şehri ünvanına sahip Balıkesir ilimizin bir çok yöresel lezzet ve tarihsel dokusuyla önemli bir yere sahip olan bu ilimizde matbaa ve her çeşit kartvizit işlerine talibiz. Bin bir güzellikler ile dolu ülkemizin her yanında önemli matbaa hizmetleri alan işlet..
21 Nis BİNGÖL KARTVİZİT
kartadmin 0 660
Doğu Anadolu kültürüne ait şirin ve güzel yerler arasında bir tanesi de Erzurum ile Muş sınırında yer alan Bingöl ilidir. Soğuk iklimi ve az nüfusuyla bir çok kitlenin dikkatini çekmeyi başaran bu ilimizde matbaa ve yayın hizmetleriyle var olmanın sevincini yaşamaktayız. Kendini müşteri memnuniyetine adayan işletmemiz vizyonu arasında ise ülkemizin..
21 Nis BOLU KARTVİZİT
kartadmin 0 705
Karadeniz bölgemizin en nadide yerlerinden biri olan kendine has dokusu kendine özgü lezzetleri ve tarihin köşesinde bulunan olaylara ev sahipliği yapmanın ayrıcalığına sahip olan Bolu ilimiz uzun yıllardır yerleşim yerlerinin başında yer almaktadır. Her çağa ait önemli ayrıntıların bulunduğu bu kentte bir hizmet de biz katkıda bulunmak istedik.Tüm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)