Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Kartvizit Blog Baskı Store RSS

06 Jun Avukat Kartvizit Fiyatları
kartadmin 0 12
Avukat kartvizit fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında tasarım karmaşıklığı, kartvizitlerin matbaada basılma yöntemi, kullanılan malzeme ve baskı miktarı bulunabilir.Genel olarak, standart boyutlarda (8,4 cm x 5,2 cm) ve ön yüzü renkli olan bir avukat kartvizit tasarımı için ortalama fiyatlar şunlar o..
06 Jun Diş Hekimi Kartvizitleri Nasıl Olmalıdır
kartadmin 0
Diş hekimi kartvizit, mesleki itibarınızı yansıtan profesyonel bir görüntü sunmalıdır. İşte diş hekimi kartviziti tasarımında dikkate almanız gereken bazı önemli unsurlar:Başlık: Kartvizitin üst kısmında "Diş Hekimi" ya da "Diş Doktoru" gibi mesleğinizi açıklayan bir başlık bulunmalıdır. Ayrıca adınızı da eklemelisiniz.İletişim Bilgileri: Kartvizit..
21 Apr KARTVİZİT BASIMINDA TASARIMIN ETKİSİ
kartadmin 0 356
Kartvizit, firmanızın kurumsal kimliğini yani itibarını temsil eden çok önemli bir üründür. Tasarımından üretime, malzeme kalitesine kadar büyük özen ve özveri istemektedir. Gösterilen bu özveri firmanızın itibarı için büyük önem arz eder.Kartvizit basımlarında tasarım, malzeme kalitesi ve üretim zincirini sağlamak adına ilk temel tasarım ile atılm..
21 Apr BİTLİS KARTVİZİT
kartadmin 0 259
Beş bin yıllık gibi uzun mu uzun tarihe sahip olan meşhur Nemrut Dağı’na ev sahipliği yapan bir çok medeniyetinde beşiği olarak nitelendirilen Bitlis’te en önemli hizmetleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Matbaa sektöründe Bitlis ilimizin eksikliğini gidermek adına mükemmel hizmet kaliteli hizmet anlayışlarıyla var olmayı kendine ilke ..
20 Apr MAVİ AVUKAT KARTVİZİT TANITIMI
0 273
Mavi avukat kartvizit modelimiz, Avukat Kartvizit kategorimizde bulunan Avkrt-1027 ürün kodlu ürünümüzdür. Ürünümüz mavi tonlarında tasarlanmış olup renk değişimi ve tasarım değişikliğine uygundur. Düz kesimli üretilebilmesine rağmen oval kesimli olarak üretilmesi tasarımcılarımız tarafından önerilmektedir. Mavi avukat kartvizit ürünümüz renk uyumu..
20 Apr AVUKAT KARTVİZİT KATEGORİSİ
0 278
Avukat kartvizitleri bildiğiniz üzere çok fazla özen isteyen bir kartvizit modelidir. Avukatların meslekteki hassasiyeti ve görselliği ön planda tutma arzusu kartvizitlerin kalitesinin artmasını da beraberinde getirmiş bulunmaktadır. Kartvizit Marketim firması olarak avukat müşterilerimizin özel kartvizit ihtiyacını gidermek adına tamamen özel tasa..
20 Apr ÖZEL AVUKAT KARTVİZİT MODELİ 2 ÜRÜN İNCELEMESİ
0 330
Avukat kartvizit kadegorimizdeki modeller içinde turuncu siyah tonlarında olan kartvizit modeli, müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmektedir. Gelen soruları derleyerek sizin için bu üründe daha ayrıntılı bir anlatım yapmak istedik.Özel Avukat Kartvizit 2 modeli için şimdiye kadar sizden gelen soruları derleyerek hazırladığımız bu yazı sizde..
20 Apr FATURA BASIMI
kartadmin 0
Kartvizit marketim web sitesi 36 senedir sektörde hizmet veren Tanıtım Matbaacılık bünyesinde kurulmuş bir web sitesidir. Tanıtım matbaacılık aynı zamanda maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı taşıması sayesinde fatura basımı, sevk irsaliyesi basımı, gider pusulası basımı, serbest meslek makbuzu basımı vb. resmi evrak üretimlerinde ilk elden yetkilidi..
20 Apr KARTVİZİT NEDİR VE NASIL OLMALIDIR?
0 502
Kartvizit Nedir? Nasıl Olmalıdır?Kartvizitler işletmeler ve kişiler için son derece önemli olan kurumsal kimlik çalışmalarıdır. Firmaların ve bireylerin bilgilerinin yer aldığı bu önemli kart ile kendinizi ve firmanızı rahatlıkla tanıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra kartvizitler firmalar ya da bireyler ile hedef kitlenin ilk karşılaştığı materyal olar..
20 Apr AVUKAT KARTVİZİT SEÇİMİNDE OLMAZSA OLMAZLAR NELERDİR HAKKINDA DETAYLI BİR BLOG YAZISI
0 284
Avukatlar arasında kartvizitler yaygın olarak kullanılmaya ve etkili olmaya devam etmektedir. Her şey dijitalleştiğinde ve basılı pazarlama eskimiş göründüğünde, avukatlar ağ oluşturmak ve potansiyel müşteriler oluşturmak için hala bir kartvizitin gücüne güveniyorlar.Başarılı avukatlar, bağlantı kurmanın gerekli olduğunu bilirler ve kaliteli kartla..
20 Apr OSMANLI'DA İLK MATBAAYI KİM KURMUŞTUR
0 8915
Osmanlı Devleti'nde bilinen aksine ilk matbaa İbrahim Müteferrika tarafından kurulmamıştır. Osmanlı İmparatorluğunda ilk matbaa'nın kuruluşı İbrahim Müteferrika'dan tam 234 yıl önce İspanyol göçmeni olan David ve Samual İbn Nahmias Kardeşler tarafından kurulmuştur. Bu ikilinin basımını yaptığı ilk kitap ise Yakup ben Asher'in Arba'ah Turim eseridir..
20 Apr DESENLİ AVUKAT KARTVİZİT ÜRÜN TANITIMI
0 384
Klasikleşmiş Kartvizit Marketim web sitesinde bulunan tasarımları tanıtma yazı dizilerimizden bir tanesi ile sizlerleyiz. Bir önceki yazımızda sizlere Özel Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü tanıtmıştık. Bu yazımızda sizlerle 2018 yılına özel hazırlamış olduğumuz bir avukat kartvizit tasarımımızı tanıtacağız.Tanıtımını yapacağımız ürünün ürün kodu..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)