Klasikleşmiş Kartvizit Marketim web sitesinde bulunan tasarımları tanıtma yazı dizilerimizden bir tanesi ile sizlerleyiz. Bir önceki yazımızda sizlere Özel Avukat Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü tanıtmıştık. Bu yazımızda sizlerle 2018 yılına özel hazırlamış olduğumuz bir avukat kartvizit tasarımımızı tanıtacağız.

Tanıtımını yapacağımız ürünün ürün kodu Avkrt-1052, ürünümüzün adı ise Desenli Avukat Kartvizit . Bu ürünümüzün tasarımı çift taraflı (ön - arka) olarak yapılmıştır. Siyah, beyaz ve altın renklerin kullanıldığı şık tasarımında zemine verilen gri desenler tasarımın daha fazla ön plana çıkarak dikkat çekmesini sağlıyor. Bu tasarımda logo altın renginde kullanılarak tasarımın derinliğinde hukuk büronuzun yada isminizin ön plana çıkması amaçlanmıştır. 

Desenli avukat kartvizit ürününü bir çok üretim türünce sipariş verebilirsiniz. Ancak en uygun model hangisi diye soracak olursanız size tavsiyemiz özel kartvizit ürünümüzdür. Bu ürünümüz 700 gr. kuşe kağıda çift taraflı olarak üretilmektedir. 700 gr. kalınlık (kredi kartı kalınlığı) 2 adet 350 gr. 1. kalite kuşe kağıdın birbirine sıvanması ile elde edilmektedir. Ardından mat selefon uygulaması ile kağıdın sağlamlaştırılması ve bir sonraki işlem olan kabartma lak uygulamasının daha fazla ön plana  çıkartılması amaçlanmaktadır. Laminasyon uygulamasının ardından kabartma lak uygulaması yapılmaktadır. Kabartma lak isterseniz logo ve yazılara, isterseniz emboss lak şeklinde logo ve yazı dışında kartvizit zeminine de verilmektedir. Tavsiyemiz emboss laklı modelimizdir. Ardından özel kesim yöntemi ile köşeleri ovalleştirilen desenli avukat kartvizit modeli son şeklini alarak kutulara koyulmaktadır. 

https://www.youtube.com/watch?v=XmLpHAirkDs

Desenli avukat kartvizit ürünümüzü sipariş etmek için bize web sitemizde bulunan canlı destek üzerinden, info@kartvizitmarketim.com mail adresimizden veya 0532 377 74 92 numaralı telefondan arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz. Diğer avukat kartvizit modellerimiz için bizi takipte kalın.