Avukat Kartvizitlerinde TC olmalı mı yoksa olmamalı mı sorusunu sıklıkla almaktayız. Bu sorulara net bir şekilde yanıt bulmanız ve kararınızı vermeniz açısından bu blog yazısında bilgilendirmelere yer vereceğiz. 

Firmamızın ağırlıklı olarak yaptığı avukat kartvizit basımlarında T.C. ve baro sicil numarasını eklemek isteyen ve istemeyen müşterilerimizin birbirine oranı %50-%50 şeklinde eşitlik göstermektedir. Bu nedenle her iki fikre de saygı duyuyor ve gelen talebe göre üretim yapıyoruz. T.C. eklemek isteyen ve istemeyen müşterilerimiz olduğu gibi, hem tc bulunan hemde tc bulunmayan iki tip kartvizit kullanan acukat müşterilerimiz de mevcuttur.

Avukat Kartvizitlerinde TC Bulunan Müşterilerimizin Düşünceleri:

Bazı müşterilerimiz T.C. kimlik numarası ve baro sicil numarası gibi bilgilerini kartvizit üzerinde bastırıyor ve o şekilde kullanım yapıyor. Vekalet işlemleri sırasında 2. bir kartvizit vermek veya müvekkillerine ek olarak vekalet bilgileri iletmek istemediği gerekçesi ile bu bilgilerin kartvizitte yazması gerektiğini savunmaktadırlar. 

Avukat Kartvizitlerinde T.C. Bulundurmak İstemeyen Müşterilerimizin Düşünceleri:

Bazı müşterilerimiz ise kartvizitlerinde T.C. kimlik numarası ve baro sicil numarası gibi bilgileri bulundurmayı sakıncalı bulmaktadır. Genel görüş ise şu şekildedir. 1000 adet kartvizit basımı yapılıyor fakat bu kartvizitin verildiği ortalama 50 kişi müvekkiliniz oluyor. Yani T.C. kimlik numarası ve baro sicil gibi kişisel bilgileri fazladan 950 kişinin eline geçmiş oluyor. Her ne kadar tek başına yetersiz bir bilgi olsa dai bu durumu rahatsızlık verici veya sakıncalı bulan müşterilerimiz eklemek istemiyor.

2 Türlü Kartvizit kullanan müşterilerimizin düşünceleri:

Bazı müşterilerimiz ise kişisel kartvizit ve vekalet kartviziti olmak üzere 2 ayrı kartvizit kullanmaktadır. Kişisel kartvizitlerinde tc ve baro sicil gibi bilgiler bulunmazken, vekalet kartvizitlerinde ise bu bilgilere de yer vermektedirler.

T.C. ve baro sicil numarası ekleyip eklememe konusunda her modelde destek verebilmekteyiz. Siz kararınızı verin Kartvizit Marketim her zaman yanınızda. En kaliteli avukat kartvizit modelleri için bize ulaşabilir, kartvizit için en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.