Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Diş Hekimi Kartvizit

Diş Hekimi Kartvizit

Diş hekimi kartvizitleri iyi tasarımların olduğu bir diğer kartvizit kategorilerindendir. Diş hekimleri kendi açtıkları muayenelerinin tanıtımını yapmak ve müşteri çekmek için kartvizit sahibi olurlar. Çoğunlukla beyaz temalı bir kartvizit kullanırlar. Kartvizitlerinin beyaz olmasının nedeni ise hem sade ve anlaşılır olması hem de meslekleri ile ilişkili bir renk olmasıdır. Diş hekimleri alışılagelmiş şablonlardan kartvizit çıkartabilirler. Ya da kendi çizimleri ile tasarımlarını yaptıkları kartvizit çıkarabilirler. Bu sektörde çalışanların da çok yaratıcı ve mizahi kartvizitleri bulunmaktadır.

DİŞ HEKİMİ KARTVİZİT MODELLERİ


Diş hekimlerinin yaratıcı kartvizitleri arasında en çok tercih edileni ise diş şeklinde olan bir kartvizittir. Dış görünüşü tam bir diş gibi görünen bu kartvizit üzerinde diş hekiminin bilgilerini içermektedir. Muayene yerinin adresi, telefonu, e – posta adresi gibi bilgiler bulunmaktadır. Diş hekimi kartvizitlerinde aynı zamanda çok eğlenceli kartvizit çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan kendinize uygun olanını seçerek kartvizit sahibi olabilirsiniz. Ya da kendi yaratıcı kartvizitinizi tasarlayarak bunu kartvizit olarak bastırabilirsiniz. Diş hekimi kartvizitleri tasarlamak konusunda sınır yoktur. Diş hekimi kartvizitleri sayesinde daha fazla müşteri sahibi olabilirsiniz. Kartvizitiniz sizin kişiliğinizi yansıtabilir. 


DİŞ HASTANESİ KARTVİZİT MODELLERİ

Diş hastaneleri için tasarladığımız kartvizit modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Modellerimizi aşağıdaki ürünler kısmından görebilirsiniz. Kartvizitleri isterseniz diş hastanenize göre, isterseniz şahsınıza özel düzenleyebiliriz. Whatsapp hattımız üzerinden kartvizit seçeneklerimiz ile ilgili bilgi alabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

dshkmkrt-1012 kodlu Diş Hekimi Kartvizit ürünümüz Diş Hekimi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Diş Hekimi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Diş Hekimi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Diş Hekimi Kartvizit ürünlerinde fark ..
400,00TL
Dshkmkrt-1003 kodlu Diş Hastanesi Kartvizit Modeli ürünümüz Diş Hekimi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Diş Hekimi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Diş Hastanesi Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Diş Hekimi Kartviz..
400,00TL
Dshkmkrt-1006 kodlu Diş Doktoru Kartvizit Modeli 5 ürünümüz Diş Hekimi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Diş Hekimi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Diş Doktoru Kartvizit Modeli 5 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Diş Hekimi Kartviz..
400,00TL
Dshkmkrt-1008 kodlu Diş Doktoru Kartvizit Modeli 4 ürünümüz Diş Hekimi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Diş Hekimi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Diş Doktoru Kartvizit Modeli 4 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Diş Hekimi Kartviz..
400,00TL
Dshkmkrt-1002 kodlu Diş Doktoru Kartvizit Modeli ürünümüz Diş Hekimi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Diş Hekimi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Diş Doktoru Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Diş Hekimi Kartvizit ü..
400,00TL
Gösterilen: 13 ile 17 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)