Siyasi Parti Kartvizit

AKP, CHP, MHP, SP vb. güzide partilerimizin mensupları, milletvekilleri ve parti yetkilileri için kartvizit modelleri

Ak Parti Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

CHP Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

İyi Parti Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Siyasi Parti Kartvizit

Siyasi Parti mensupları için kartvizit en önemli ürünlerden bir tanesidir. Çünkü kişi mensubu olduğu partiyi ve kimliğini kartvizit ile en iyi şekilde tanıtabilir. Bu nedenle siyasi parti kartvizit modelleri üst kalitede ve özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Siyası parti kartvizitlerinde kişinin mensubu olduğu partinin logosu ve adı bulunmalıdır. Bunun dışında kişinin adı soyadı, partideki görevi ve iletişim bilgileri de okunaklı bir şekilde yer almalıdır.

Aşağıdaki ürün listemizden tasarımlarımızı inceleyebilir, yada canlı destek menümüzden kendiniz için farklı bir siyasi parti kartvizit modeli tasarlatabilirsiniz. Tamamen özgün olan tasarımlar sizin için en özel yöntemler ile en uygun fiyatlara üretilerek en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Milletvekili Kartvizit, Siyasi Parti Kartvizit, Ak Parti Kartvizit, Cumhuriyet Halk Partisi Kartvizit, Milliyetçi Hareket Partisi Kartvizit, HEPAR Kartvizit, Vatan Partisi Kartvizit, Saadet Partisi Kartvizit, Milletvekili Aday Adayı Kartvizit Modellerimizi aşağıdan inceleyebilir ve Kartvizitmarketim.com ayrıcalığı ile sipariş edebilirsiniz.
 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER