Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Özel Ders Kartvizitleri

Özel Ders Kartvizitleri

Özel ders kartvizitleri kategorisinde yer alan kartvizitler eğitim sektörüyle alakalıdır. Bu sebeple daha sade ve bilgilerin ön plana çıktığı tasarımlar sunulmaktadır. Bunun yanı sıra eğitim ve bilim ile alakalı dikkat çeken figürlerle de daha renkli bir görünüm sağlanabilmektedir. Bu kartvizitlerde ön planda iletişim bilgilerinin olması tercih edilmektedir. Bir firmaya bağlılık söz konusu olduğunda slogan ya da önem taşıyan sözlerin, deyimlerin yazılmasıyla teşvik sağlanabilmektedir.

Sınavların ön planda olduğu ülkemizde, öğrencilerin hız ve sınav taktikleri için ek olarak derse ihtiyaç duymaları söz konusudur. Bu sebeple öğrencilerin hemen hepsi sınav öncesi ek bir ders için, iyi bir öğretmen ya da dershane aramaktadır. Bu da iletişim gerekliliğine ve reklama olan ihtiyacı doğurmaktadır. Özel ders kartvizitleri kategorisinde, bireysel olarak basılabilecek kartvizitlerle birlikte, firma için basılabilecek kartvizit çeşitleri de bulunmaktadır. Geniş tasarım çeşitlerimiz sayesinde hiç zorlanmadan aradığınızı bulabileceğinize inanıyoruz. Bunun yanı sıra sizin tasarımlarınızı da kabul ederek en güzel özel ders kartvizitlerini basacağımızı düşünüyoruz.

 

Ozldrs-1010 kodlu Matematik Özel Ders Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Matematik Özel Ders Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvi..
333,60TL
Ozldrs-1005 kodlu Matematik Öğretmeni Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Matematik Öğretmeni Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Öz..
333,60TL
Ozldrs-1009 kodlu Matematik Öğretmeni Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Matematik Öğretmeni Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Öz..
333,60TL
Ozldrskrt-1013 kodlu Matematik Öğretmeni Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Matematik Öğretmeni Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kar..
333,60TL
dnsmnkrt-1008 kodlu Halkla İlişkiler Uzmanı Kartvizit ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Halkla İlişkiler Uzmanı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Da..
333,60TL
Egtmkrt-1003 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli 3 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli 3 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yar..
333,60TL
Egtmkrt-1002 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yar..
333,60TL
Egtmkrt-1001 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yaratma..
333,60TL
Ozldrs-1016 kodlu Defter Özel Ders Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Defter Özel Ders Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitler..
333,60TL
ozldrs-1011 kodlu Dans Dersi Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dans Dersi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitleri ürünlerind..
333,60TL
Gösterilen: 13 ile 22 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)