Mavi avukat kartvizit modelimiz, Avukat Kartvizit kategorimizde bulunan Avkrt-1027 ürün kodlu ürünümüzdür. Ürünümüz mavi tonlarında tasarlanmış olup renk değişimi ve tasarım değişikliğine uygundur. Düz kesimli üretilebilmesine rağmen oval kesimli olarak üretilmesi tasarımcılarımız tarafından önerilmektedir. Mavi avukat kartvizit ürünümüz renk uyumu, font uyumu ve yazı karakter boyutu uyumu olarak özenle ve profesyonelce tasarlanmış olup sizin için üretime hazır haldedir. 

Mavi avukat kartvizit modelimiz çift yönlü olarak tasarlanmıştır. Mat selefon kaplaması, özel kesim, kabartma lak, kalın kartvizit üretimleri için uygun olmakla beraber, özel avukat kartvizit ihtiyacı olan müşterilerimize en çok önerdiğimiz modeldir. Mavi avukat kartvizit modelimizi sipariş etmek isteyen müşterilerimiz bilgilerini bize göndererek mavi avukat kartvizit modelimize kolaylıkla sahip olabilirler.

Avukat kartvizitleri nde bulunması gereken profesyonel tasarım, özel üretime uygunluk ve düzenlenebilirlik özelliklerini bir arada barındıran mavi avukat kartvizit modelimiz, turkuaz, siyah, gri, veya beyaz tonlarında da üretime uygun olması ile diğer kartvizit tasarımları arasında ön plana çıkıyor.

Mavi avukat kartvizit ürün sayfasının içerisinde bulunan kartvizit türünü seçiniz kısmındaki sekmelere tıklayarak ürün resminin altında açılan sekmeden ürün videolarını izleyebilir ve kartvizit türünüzü seçerek kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz. Mavi avukat kartvizit ürünümüz için fiyatlarımız 250-850 TL arasında değişmekle birlikte bu fiyatlar KDV hariçtir. Üretim süreleri ise acil kartvizit ürünlerinde 1 iş günü, diğer kartvizitlerde ise 3-10 iş günü arasında değişkenlik göstermektedir.