elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Elektrik Elektronik Kartvizit kategorimizde bulunan ve Elektrik Elektronik Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Elektrik Elektronik Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki Elektrik Elektronik Kartvizit kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için elktrk-elktrnkkrt-1002 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu kartvizit modelidir. Elektrik Elektronik Kartvizit için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.