82 kodlu ürünümüz kategorimizde bulunan ve ‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için 82 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. 82 kodlu kartvizit modelidir. için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
82 kodlu ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
82 kodlu ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
82 kodlu ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
82 kodlu ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
82 kodlu ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.